• Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1300 Mercusys Halo H30G (2-pack) Mercusys

Symbol: Halo H30G(2-pack)
264.73
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Paczkomaty InPost- za pobraniem 17
Kurier DHL Parcel 20
Kurier DPD 20
Kurier DHL Parcel- za pobraniem 25
Kurier DPD- pobranie 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Halo H30G 

Zwykłe routery są zaprojektowane tak, aby wysyłać sygnał WiFi we wszystkich kierunkach, który nie zawsze dociera do każdego pokoju. Mogą pojawić się również martwe strefy, gdzie Twoje połączenie zaniknie. Halo H30G jest rozwiązaniem WiFi dopasowującym się do Twojego domu, umożliwiającym łatwą rozbudowę wraz ze zmianą Twoich potrzeb. Halo H30G działa jako jednolity system sieci bezprzewodowej i zapewnia dostęp do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu.

image

Idealne rozwiązanie do użytku domowego

Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i gwarantuje mocny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technologia Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do niesamowicie szybkich i stabilnych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H30G to już przeszłość.

image

Płynny roaming

Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej wydajności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem mobilnym.

image

Silny sygnał Wi-Fi dostępny w całym domu

Halo H30G wykorzystuje zaawansowane wzmacniacze i odbiorniki sygnału, dzięki czemu zapewnia większą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia zdecydowanie szybciej. Odległości transmisji są tym samym większe, a sygnał wysyłany w kierunku urządzeń Wi-Fi silniejszy.

image

Dwupasmowa sieć WiFi o prędkości do 1,3 Gb/s

Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo zapewniają dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których prędkości osiągają łącznie 1,3 Gb/s. Niezależnie czy strumieniujesz filmy HD, pobierasz dane, czy grasz online, szybka sieć WiFi Halo jest w stanie spełnić wymagania Twoich urządzeń.

image

Podłącz do 100 urządzeń

Halo H30G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie dwóch oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1300, zapewniając dostęp do szybkiej i płynnej sieci Wi-Fi do 100 urządzeń. Wyposażony w technologię MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

image

Technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału

Technologia Beamforming umożliwia wykrywanie urządzeń i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, nawet jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub mają niski poziom zasilania.

image

Gigabitowe porty i automatyczne wykrywanie WAN/LAN

Dzięki funkcji automatycznego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania urządzenia. System Halo H30G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego przez ISP i zapewnia niesamowicie dużą prędkość przesyłu danych do urządzeń przewodowych. Jest to możliwe ze względu na obecność w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niż porty Fast Ethernet.

image

Możliwość wyboru trybu pracy

Tryb routera tworzy sieć bezprzewodową, dostępną dla wszystkich urządzeń Wi-Fi. Tryb punktu dostępowego zwiększa zasięg sieci przewodowej i zapewnia do niej dostęp dla urządzeń bezprzewodowych. Nie musisz mieć fachowej wiedzy ani zagłębiać się w skomplikowane instrukcje instalacji. Wystarczy, że pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie mobilne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci Mesh!

image

Niezawodna kontrola rodzicielska

Prosta i intuicyjna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi, że z łatwością zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci. Stwórz osobne profile dla wszystkich członków rodziny i ustaw dla nich indywidualne limity korzystania z Internetu. Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci, korzystając z ustawień blokowania stron nieodpowiednich dla określonych grup wiekowych. Ustaw limity czasu spędzanego w sieci. Zyskaj pewność, że dzieci nie korzystają z Internetu na swoich urządzeniach podczas odrabiania pracy domowej lub w nocy, gdy powinny już spać. Zablokuj tymczasowo dostęp do Internetu, aby zjeść wspólny posiłek lub spędzić z rodziną wieczór bez niepotrzebnych rozpraszaczy.

image

Zarządzanie i ochrona sieci domowej

Aplikacja MERCUSYS umożliwia zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - wystarczy mieć przy sobie urządzenie z systemem iOS lub Android. Zyskaj pełen wgląd w sieć tworzoną przez system Halo i kontroluj łączące się urządzenia oraz nadawaj im priorytety lub blokuj w razie potrzeby. Nadaj wyższy priorytet tym urządzeniom, które mają działać z najwyższą wydajnością. Utwórz oddzielną sieć dla gości, aby zachować bezpieczeństwo i prywatność zasobów sieci głównej. Otrzymuj comiesięczne, szczegółowe raporty dotyczące sieci, obejmujące m.in. czas spędzony online, zablokowane treści, wykryte zagrożenia i wiele więcej. Aby udostępnić nazwę i hasło domowej sieci Wi-Fi znajomym, którzy chcą zyskać dostęp do sieci, wystarczy potrząsnąć smartfonem.

image

Parametry
Gwarancja producenta 36 miesięcy
Porty 2x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN/WAN
Wymiary 88 x 88 x 88 mm
Kolor biały
Standardy bezprzewodowe 5 GHz: IEEE 802.11ac/n/a | 2,4 GHz: IEEE 802.11b/g/n
Przyciski Przycisk Reset
Prędkość transmisji 5 GHz: do 867Mb/s | 2,4 GHz: do 400Mb/s
Szyfrowanie i zabezpieczenia WPA-PSK/WPA2-PSK
Częstotliwość pracy 2.4/5.0 GHz
Zestaw zawiera Kabel Ethernet RJ45, 2x Zasilacz, Instrukcja szybkiej instalacji
Maksymalna prędkość transmisji 867 Mb/s
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.