• Switch TP-Link TL-SG3210 TP-Link

Symbol: TL-SG3210
488.72
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Paczkomaty InPost- za pobraniem 17
Kurier DHL Parcel 20
Kurier DPD 20
Kurier DHL Parcel- za pobraniem 25
Kurier DPD- pobranie 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Switch TP-Link TL-SG3210

TL-SG3210 to wygodny przełącznik gigabitowy do budowy kompleksowej sieci Omada. Platforma do programowego sterowania infrastrukturą sieciową (SDN) Omada integruje działanie urządzeń sieciowych, w tym punktów dostępowych, przełączników i bram sieciowych, zapewniając kompleksowe zarządzanie centralne z chmury. Omada umożliwia stworzenie wysoce skalowalnej sieci — w pełni kontrolowanej za pomocą jednego interfejsu. Przekłada się to na płynne połączenia przewodowe i bezprzewodowe, które są niezbędne w hotelarstwie, edukacji, sprzedaży detalicznej, biurach i w wielu innych branżach i placówkach.

image

Zaawansowane funkcje warstwy 3

Rozbudowane funkcje L2+ i L3 pomagają w budowie wysoce skalowanej i dobrze zabezpieczonej sieci, która jest rozwiązaniem niezawodnym i wydajnym — idealnie sprawdzi się zarówno w biurach, kampusach, jak i do użytku przez usługodawców. Dzięki rozbudowanym funkcjom warstwy drugiej, obejmującym obsługę VLAN 802.1Q tag, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x, przełączniki TL-SG3210 odznaczają się uniwersalnością działania. Funkcja IGMP Snooping pozwala na inteligentne skierowywanie strumieni multicastowych tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP Throttling oraz IGMP Filtering skutecznie ograniczają nieupoważnionym użytkownikom dostęp do transmisji multicast. TL-SG3210 obsługuje również funkcję statycznego routingu, który pozwala na segmentację sieci i zwiększenie jej wydajności.

image

Skuteczne zabezpieczenia

Wiązanie IP-MAC-Port-VID, ochrona portów, Storm Control oraz DHCP Snooping to funkcje przełącznika TL-SG3210, które chronią sieć przed zagrożeniami. Urządzenie daje także możliwość zdefiniowania najczęstszych ataków DoS, dzięki czemu można je wcześnie wykrywać i im zapobiegać. Natomiast funkcja ACL (od L2 do L4) ma zastosowanie w przypadku blokowania dostępu do określonych zasobów sieci. Odmowa przesłania pakietów może być ustalona dla określonych źródłowych bądź docelowych adresów MAC, adresów IP, portów TCP/UDP lub VLAN ID. Ponadto do uwierzytelniania użytkowników starających się o dostęp do sieci przełącznik wykorzystuje szyfrowanie 802.1X w połączeniu z funkcjami serwera RADIUS/Tacacs+.

image

Parametry
Gwarancja producenta 60 miesięcy
Porty 8x RJ-45 10/100/1000Mb/s | 2 sloty SFP 100/1000Mb/s | port konsolowy RJ-45 | port konsolowy microUSB
Dodatkowe informacje Certyfikaty: CE, FCC, RoHS | Bezwentylatorowy
Wymiary 294 x 180 x 44 mm
Zasilanie 100-240V, 50/60Hz
Pobór prądu 6,84 W
Zestaw zawiera przewód zasilający, instrukcja isntalacji, zestaw montażowy, gumowe nóżki
Bufor 4,1 Mb
Temperatura pracy 0°C do 45°C
Wydajność przełączania 20 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 14,89 Mp/s
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.