• Mercusys Halo H50G(2-pack) Mercusys

Symbol: Halo H50G(2-pack)
331.05
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Paczkomaty InPost- za pobraniem 17
Kurier DHL Parcel 20
Kurier DPD 20
Kurier DHL Parcel- za pobraniem 25
Kurier DPD- pobranie 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Mercusys Halo H50G

Mercusys Halo H50G to idealne rozwiązanie do użytku domowego. Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i gwarantuje mocny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technologia Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do niesamowicie szybkich i stabilnych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H50G to już przeszłość.

image

Sieć Wi-Fi dostępna zawsze i wszędzie

Technologia Mercusys Mesh umożliwia urządzeniu utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m. Korzystaj z sieci Wi-Fi od drzwi wejściowych aż do ogrodu.

image

Idealny sprzęt do każdego domu

System Halo H50G składa się z kilku jednostek, aby spełnić wymagania wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz zwiększyć w dowolnym momencie - wystarczy, że dodasz kolejną jednostkę Halo.

image

Płynny roaming

Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej wydajności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem mobilnym.

image

Silny sygnał Wi-Fi dostępny w całym domu

Halo H50G wykorzystuje sześć zaawansowanych wzmacniaczy i odbiorników sygnału, dzięki czemu zapewnia większą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia zdecydowanie szybciej. Odległości transmisji są tym samym większe, a sygnał wysyłany w kierunku urządzeń Wi-Fi silniejszy. Technologia Beamforming umożliwia wykrywanie urządzeń i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, nawet jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub mają niski poziom zasilania.

image

Rozrywka bez końca na wszystkich urządzeniach

Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo zapewniają dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których prędkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni danych oznacza, że Halo H50G jest w stanie zapewnić większą przepustowość połączeń, a tym samym większe prędkości Internetu, niezbędne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików. Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz oraz 5 GHz poprzez wspólną nazwę SSID. Funkcja umożliwia inteligentne łączenie urządzeń z najlepszym dostępnym pasmem Wi-Fi, zapewniając tym samym płynną transmisję danych.

image

Możliwość połączenia ponad 100 urządzeń

Halo H50G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie trzech oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1900, zapewniając dostęp do szybkiej i płynnej sieci Wi-Fi dla ponad 100 urządzeń. Wyposażony w technologię  MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

image

Gigabitowe porty i automatyczne wykrywanie WAN/LAN

Dzięki funkcji automatycznego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego przez ISP i zapewnia niesamowicie dużą prędkość przesyłu danych do urządzeń przewodowych. Jest to możliwe ze względu na obecność w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niż porty Ethernet.

image

Możliwość wyboru trybu pracy

Tryb routera tworzy sieć bezprzewodową, dostępną dla wszystkich urządzeń Wi-Fi.  Tryb punktu dostępowego zwiększa zasięg sieci przewodowej i zapewnia do niej dostęp dla urządzeń bezprzewodowych. Nie musisz mieć fachowej wiedzy ani zagłębiać się w skomplikowane instrukcje instalacji. Wystarczy, że pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie mobilne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci mesh!


image

Niezawodna kontrola rodzicielska

Prosta i intuicyjna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi, że z łatwością zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci. Stwórz osobne profile dla wszystkich członków rodziny i ustaw dla nich indywidualne limity korzystania z Internetu. Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci, korzystając z ustawień blokowania stron nieodpowiednich dla określonych grup wiekowych. Ustaw limity czasu spędzanego w sieci. Zyskaj pewność, że dzieci nie korzystają z Internetu na swoich urządzeniach podczas odrabiania pracy domowej lub w nocy, gdy powinny już spać. Zablokuj tymczasowo dostęp do Internetu, aby zjeść wspólny posiłek lub spędzić z rodziną wieczór bez niepotrzebnych rozpraszaczy.

image

Zarządzanie i ochrona sieci domowej

Aplikacja MERCUSYS umożliwia zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - wystarczy mieć przy sobie urządzenie z systemem iOS lub Android. Zyskaj pełen wgląd w sieć tworzoną przez system Halo i kontroluj łączące się urządzenia oraz nadawaj im priorytety lub blokuj w razie potrzeby.  Otrzymuj comiesięczne, szczegółowe raporty dotyczące sieci, obejmujące m.in. czas spędzony online, zablokowane treści, wykryte zagrożenia i wiele więcej. Nadaj wyższy priorytet tym urządzeniom, które mają działać z najwyższą wydajnością. Utwórz oddzielną sieć dla gości, aby zachować bezpieczeństwo i prywatność zasobów sieci głównej. Aby udostępnić nazwę i hasło domowej sieci Wi-Fi znajomym, którzy chcą zyskać dostęp do sieci, wystarczy potrząsnąć smartfonem. Aplikacja MERCUSYS każdorazowo wysyła powiadomienie, gdy z siecią łączy się nieznane urządzenie. Dzięki temu możesz blokować urządzenia, które stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa sieci. Jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system automatycznie przekieruje dane do innego urządzenia, aby nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci.

image

Parametry
Gwarancja producenta 24 miesiące
Porty 3x RJ-45 10/100/1000 Mb/s LAN/WAN
Wymiary 88 x 88 x 88 mm
Kolor biały
Standardy bezprzewodowe 5 GHz: IEEE 802.11ac/n/a | 2,4 GHz: IEEE 802.11b/g/n
Przyciski Przycisk Reset
Prędkość transmisji 5 GHz: do 1300Mb/s | 2,4 GHz: do 600Mb/s
Szyfrowanie i zabezpieczenia WPA-PSK/WPA2-PSK
Częstotliwość pracy 2.4/5.0 GHz
Zestaw zawiera 2x zasilacz, 1x kabel Ethernet RJ45, instrukcja szybkiej instalacji
Maksymalna prędkość transmisji 1300 Mb/s
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.