• O nas

Lemonti Łukasz Żukrowski jest firmą rodzinną z niewielkim stażem, ale z dużym doświadczeniem. Firma została założona na początku 2016 roku, ale posiadamy doświadczenie w branży IT sięgające ponad dziesięciu lat. Po kilku latach zatrudnienia u różnych dystrybutorów, postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce i zacząć rozwijać własny sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży sprzętu IT, jak również elektronicznego i RTV, z głównym naciskiem na komponenty do komputerów stacjonarnych i laptopów. 

Od maja 2020 roku posiadamy tytuł Intel Technology Provider Platinum, co oznacza, że możemy oferować naszym klientom najlepsze produkty światowego lidera, jakim jest Intel w najlepszych dostępnościach i cenach. Jest to nasz powód do dumy, że już na początku naszej nowej drogi zawodowej udało nam się uzyskać tytuł Platynowego Partnera Intela. Jesteśmy również Srebrnym Partnerem firmy Western Digital, jednego z największych na świecie producentów dysków twardych. 

W naszej bieżącej działalności stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość obsługi klienta. Jest to dla nas priorytet, aby klient, na każdym etapie procesu sprzedażowego, począwszy od zapoznania się z naszą ofertą, aż po odbiór zamówienia, miał poczucie doinformowania, profesjonalnego wsparcia i obsługi na najwyższym poziomie.