• Zwroty i reklamacje

Zwroty

Wszystkie produkty w naszym sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania od nas przesyłki z zamówieniem. W tym celu pobierz poniższy Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość, wydrukuj go, wypełnij i podpisz, a następnie wyślij na adres naszego sklepu sklep@lemonti.pl. Koniecznie, w ciągu 14 dni od zgłoszenia chęci zwrotu pocztą elektroniczną, odeślij na nasz adres zwracany produkt.

Lemonti Sp. z o.o.
ul. Zielna 14
51-217 Pruszowice

Pieniądze zwrócimy ci w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwracanego produktu. Pamiętaj, jeżeli produkt jest zniszczony, uszkodzony lub nosi ślady użytkowania, możemy zakwestionować zwrot.  

Formularz odstąpienia od umowy na odległość

 

Reklamacje

Jeżeli jakikolwiek z zamówionych w naszym sklepie produktów nie spełnia twoich oczekiwań, ponieważ jest wadliwy, uszkodzony, nie działa lub posiada inną wadę fizyczną lub prawną, możesz złożyć reklamację. W tym celu pobierz poniższy Formularz zgłoszenia reklamacji, wydrukuj go, wypełnij i podpisz, a następnie wyślij na adres naszego sklepu sklep@lemonti.pl. Pamiętaj, aby szczegółowo opisać wadę produktu i wypełnić wszystkie pola formularza. Pomoże to w nam w szybszym rozpatrzeniu twojej reklamacji.

Wadliwy towar wraz z kopią dowodu zakupu (paragonem lub fakturą) wyślij na nasz adres:

Lemonti Sp. z o.o.
ul. Zielna 14
51-217 Pruszowice

My w ciągu 20 dni ustosunkujemy się do twojej reklamacji. Gwarancji nie podlegają wady bądź uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego korzystania z produktu (np. wszelkie uszkodzenia mechaniczne).

Formularz zgłoszenia reklamacji