• Microsoft Office 365 Business Standard PL Win/Mac Licencja na 1 rok Microsoft

Symbol: KLQ-00686
481.33
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Paczkomaty InPost- za pobraniem 17
Kurier DHL Parcel 20
Kurier DPD 20
Kurier DHL Parcel- za pobraniem 25
Kurier DPD- pobranie 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Microsoft Office Office 365 Business Standard

Wykonuj pracę i zwiększaj wydajność dzięki platformie Microsoft 365. Współpracuj w czasie rzeczywistym dzięki narzędziom do pracy zespołowej, które są zawsze aktualne. Ponadto uzyskaj profesjonalną pocztę e-mail i magazyn online z wbudowanymi zabezpieczeniami, które ochronią Twoje dane. Uzyskaj comiesięczne aktualizacje oraz najnowsze funkcje i możliwości dzięki pełnym, instalowanym i zawsze aktualnym wersjom programów Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote (funkcje są zróżnicowane) dla systemu Windows lub dla komputerów Mac oraz programów Access i Publisher (tylko dla komputerów PC). Uzyskaj pełne, instalowane aplikacje pakietu Office na wielu komputerach PC, komputerach Mac, tabletach i urządzeniach przenośnych (z systemami Windows, iOS i Android).

image

Współpraca wewnętrzna i zewnętrzna

Prowadź spotkania z maksymalnie 300 uczestnikami, prowadź czat i rozmowy wewnętrznie i zewnętrznie z dostępem dla gości oraz twórz, udostępniaj i wspólnie twórz plik za pomocą klasycznych wersji aplikacji pakietu Office. 1 TB magazynu w chmurze usługi OneDrive pozwala edytować i udostępniać dokumenty, zdjęcia i inne pliki niezależnie od tego, gdzie się przebywa — z dowolnego urządzenia. Zadbaj o pełen dostęp do informacji i zaangażowanie w organizacji. Zapewnij pracownikom dostęp do zawartości, wiedzy i procesów za pomocą witryn zespołów w usłudze SharePoint. Prezentuj informacje za pomocą eleganckich i łatwych w użyciu witryn.

image

Bezpieczeństwo danych

Zabezpiecz zasoby przed nieautoryzowanym dostępem, podnieś poziom ochrony przed wirusami i spamem, zapewnij zgodność zabezpieczeń z przepisami i standardami branżowymi. Twórz zautomatyzowane przepływy pracy między aplikacjami i usługami w celu uzyskiwania powiadomień, synchronizowania plików, zbierania danych i nie tylko dzięki usłudze Microsoft Power Automate. Szybko twórz niestandardowe internetowe i mobilne aplikacje biznesowe za pomocą usługi Microsoft Power Apps. Wybierz szablon lub zacznij od podstaw.

image

Parametry
Dodatkowe informacje Zawartość: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, SharePoint, Microsoft Teams, Exchange, Publisher (tylko komputery PC), Access (tylko komputery PC)
Platforma Windows, macOS, iOS, Android
Rodzaj nośnika licencja z kluczem aktywacyjnym
Okres licencji 12 miesięcy
Liczba użytkowników 1
Rodzaj licencji nowa/przedłużenie
Ograniczenia licencyjne 5 urządeń
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.