• Switch TP-Link TL-SG1006PP TP-Link

Symbol: TL-SG1006PP
298.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Paczkomaty InPost- za pobraniem 17
Kurier DHL Parcel 20
Kurier DPD 20
Kurier DHL Parcel- za pobraniem 25
Kurier DPD- pobranie 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

TP-Link TL-SG1006PP

Gigabitowy przełącznik typu Desktop. Port 1 jest zgodny ze standardem 802.3af/at/bt PoE++, zapewniając moc zasilania aż do 60 W, podczas gdy porty 2-4 są zgodne ze standardem 802.3af/at PoE+ i obsługują do 30 W mocy zasilania na każdym z nich. Całkowity budżet mocy PoE wynoszący 64 W dla wszystkich portów PoE zapewnia szeroki zakres zastosowań, takich jak monitoring w biurach, akademikach i małych firmach. Jest w pełni kompatybilny z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami i nie tylko.

image

Przełącznik stworzony pod kątem systemów monitoringu IP do 250 m zasięgu transmisji

W trybie Extend, zasięg transmisji PoE sięga nawet 250 m, dzięki czemu przełącznik jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

image

System automatycznej naprawy i PoE Auto Recovery

Przełącznik automatycznie wykrywa i ponownie uruchamia urządzenia zasilane przez PoE, takie jak kamery oraz punkty dostępowe, gdy przejdą offline lub przestaną odpowiadać. Gwarantuje to stabilność ich działania bez potrzeby monitorowania ich działania i ręcznego restartowania.

image

Inteligentne zarządzanie zużyciem energii

Gdy całkowity pobór mocy przekroczy 64 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłączy zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej mocy PoE przez dane urządzenie i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

image

Wytrzymała metalowa obudowa

Ochronę dla wrażliwych komponentów przełącznika stanowi wytrzymała obudowa, wykonana z metalu wysokiej jakości. Tak solidne zabezpieczenie gwarantuje wieloletnią i stabilną pracę urządzenia. TL-SG1006PP to produkt niezawodny, co potwierdzają liczne testy bazujące na rygorystycznych standardach.

image

Parametry
Gwarancja producenta 24 miesiące
Porty 6x RJ-45 10/100Mb/s | Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)
Dodatkowe informacje Certyfikaty: FCC, CE, RoHS
Wymiary 158 x 101 x 25 mm
Zasilanie Zewnętrzny zasilacz (Wyjście: 53,5V DC / 1,31A)
Typ urządzenia przełącznik niezarządzalny
Pobór prądu 4,75 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych urządzeń PoE) | 71,46 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 64 W)
Zestaw zawiera zasilacz | instrukcja instalacji
Temperatura pracy 0°C do 40°C
Wydajność przełączania 12 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 8,928 Mp/s
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.